Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r.
   » Strona główna
   » VWMANIA
   » Speed Mania
   » Konkurs Auto Sezonu 2018
   » Demo Car VW MKI
   » Demo Car VW Touran
   » Project Wolf
   » Kontakt

W sprawach  stoisk wystawowych oraz sponsoringu proszę o kontakt:

e-mail: biuro@vwmania.org

     Before Party Autodrom Pomorze
2017-07-19
Jakimi słowami określilibyście zlot VWMANIA? Zabawa, wypoczynek, tuning. Idąc dalej, tuning ogólnie dzieli się na modyfikacje mechaniczne i stylistyczne. Efekty tych pierwszych zobaczymy na torze do 1/4 mili na lotnisku w Pruszczu Gdańskim. Dla projektów o najbardziej dopieszczonym wyglądzie przygotowaliśmy coś innego.

  

 

 

Dbanie o najdrobniejszy detal auta to proces żmudny. Poszukiwanie nowych rzadkich części zajmuje wiele czasu i nierzadko kosztuje sporo pieniędzy. Pielęgnowanie lakieru to coś znacznie więcej niż "wjechanie na szczoty". Jako że też jesteśmy pasjonatami, staramy się z całych sił wynagrodzić właścicielom tych najbardziej wymuskanych aut cały ich trud. Stąd idea specjalnego spotkania.Before Party przed VWManią w zamyśle miało być kameralnym spotkaniem pośród znajomych. Ich auta miały stanowić ciekawe tło. Tak było przez kilka poprzednich edycji i podobnie będzie w tym roku, z tym że pojawiła się jedna znacząca zmiana. VIP Before Party ma nową lokalizację! Goszcząca nas do tej pory Faktoria ustąpiła miejsca Autodromowi Pomorze.  Nowe miejsce daje nam nowe możliwości. Wymagająca komisja spośród wielu zgłoszeń wybrała ponad 130 aut, którym umożliwia wjazd na pełnoprawny tor! Nadal ma to być spotkanie o charakterze kameralnym, jednak z nutą wyścigowego dynamizmu. Wydarzenie to wystartuje w piątek, 28 lipca o godzinie 12:00. Nie zwlekając zaczniemy zapisy na przejazd gokartami. Nie będzie to jednak po prostu zabawa tylko pełnoprawny turniej! W godzinach 12:00 - 14:00 każdy chętny będzie mógł dokonać przejazdu gokartem po torze.  Zarządca obiektu oferuje Wam dwie opcje:

  1. Przejazd 8-minutowy w cenie 35 PLN

  2. Przejazd 15-minutowy w cenie 50 PLN*


Wspomniane przejazdy mają na celu wyłonienie 10 najszybszych zawodników, którzy przejdą do finału naszej rywalizacji.Po zabawie gokartami mamy przygotowaną gratkę dla tych, którzy oprócz stylistyki cenią sobie również performance, osiągi i korzystanie z potencjału swojego auta. W godzinach 14:00-16:00 umożliwimy wjazd na tor Waszymi autami! Sztywne i niskie zawieszenia z pewnością przydadzą się na ciasnych zakrętach. O godzinie 16:00 samochody zostaną odstawione na bok i do akcji ponownie wkroczą małe warczące generatorki dobrej zabawy. Wtedy właśnie odbędzie się finałowa runda turnieju. Liga najszybszych zmierzy się ze sobą. Po raz kolejny decydujący będzie czas przejazdu okrążenia. Na tego który okaże się best of the best czeka specjalna statuetka.Dużo wrażeń? A to wciąż nie wszystko! W międzyczasie odbywać się będzie to co było tradycją również na Faktorii, czyli sesje zdjęciowe. Wybrane przez naszych fotografów auta zapraszane będą do fotografowania w towarzystwie uroczych hostess. Z tych właśnie ujęć powstanie materiał do kalendarza VWManii 2018. Jako że VWMania jest już pełnoletnia, to pokażemy Wam również, że reprezentujemy odpowiedzialne podejście do użytkowania samochodu i uczestniczenia w ruchu drogowym. We współpracy z Autodromem Pomorze przygotowaliśmy też dla Was profesjonalny pokaz z zakresu pierwszej pomocy na który serdecznie zapraszamy. Dzięki nam będziecie przygotowani na wszystko.Na koniec zostawiliśmy najważniejsze! To podczas Before Party wybrane zostanie kolejne Auto Sezonu VWManii. Spośród wszystkich przyjętych przez komisję aut w toku głosowania internautów co miesiąc wyłaniane było top5 aut z największą ilością głosów. Łącznie 20 aut przeszło do kolejnego etapu plebiscytu. Dołączyło też do nich 15 projektów z Wilczymi Kartami przyznanymi przez organizatora. 35 pojazdów poddane zostanie wnikliwej ocenie jurorów, którzy zweryfikują jakość modyfikacji, ich ilość, czy też spójność całej wizji. Wyniki będziemy trzymali w tajemnicy aż do sobotniego wieczoru, kiedy to cała społeczność VWManii pozna to jedno najlepsze auto. W ubiegłym roku tytuł ten przypadł fenomenalnemu Golfowi drugiej generacji, który umiejętnie połączył pakiet BBS z poprzedniej epoki z nowoczesnym silnikiem R32 ze skrzynią DSG. Kto zwycięży w tym roku?

 

 

*do podanych cen należy doliczyć jednorazową opłatę 5 PLN za kartę Autodromu umożliwiającą profesjonalny pomiar czasu oraz 8 PLN za kominiarkę (chyba że uczestnik posiada własną)

WSZYSTKIE NEWSY

Profesjonalne bezpÂłatne statystyki www
Copyright © 2006-2024 vwmania.org