Poniedziałek, 16 kwietnia 2024 r.
   » Strona główna
   » VWMANIA
   » Speed Mania
   » Konkurs Auto Sezonu 2018
   » Demo Car VW MKI
   » Demo Car VW Touran
   » Project Wolf
   » Kontakt

W sprawach  stoisk wystawowych oraz sponsoringu proszę o kontakt:

e-mail: biuro@vwmania.org

     2 noce imprezy z ekipą DJów!
2016-07-23
plakatofficialNa naszym zlocie nie będzie czasu na sen. Każdy z przepełnionych atrakcjami dni zlotowych zwieńczony zostanie elektryzującą imprezą, którą poprowadzą dla Was znamienici DJe!

 

  

 

 

VWMania oprócz wielu fantastycznych aut i licznych atrakcji zlotowych charakteryzuje się też dużą sceną, którą każdego wieczora we władanie przejmują wirtuozi muzyki klubowej. Nie pozwolimy Wam się nudzić w dzień, nie damy Wam zasnąć w nocy! W tym roku zaprosiliśmy kilku DJów, którzy zadbają o dobre rytmy grane do późnej nocy. Wśród nich znajdą się:

MERCUSOFF

DJ Mercus

Obecny rezydent klubu Protector Prestige Uniejów. Dj/Producent Muzyczny z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jego sety to jedna wielka kumulacja energii oraz muzycznych nowości. Wystąpi oficjalnie w Piątek na naszej scenie.

YOURANT

DJ Yourant

Urodzony 3 września 1978 roku Od najmłodszych lat był i nadal jest zafascynowany muzyką, wszelkimi jej odmianami i stylami. "Miłość do muzyki bez wątpienia wyniosłem z domu rodzinnego?Mama jest nauczycielem muzyki" DJ z przeogromnym doświadczeniem z branży muzycznej. Wieloletni rezydent klubu OMEN w Płośnicy nieopodal Działdowa. Na scenie VWManii usłyszymy go w sobotę podczas jego oficjalnego seta!

MTSOFF2

MTS

Czyli znany Wam doskonale Matt Spark.  Szósty rok na scenie VWManii do czegoś zobowiązuje. DJ który ma za sobą świetne lata pracy za konsoletą, które zostały dostrzeżone przez nie jednych. Występy w klubach na terenie całej polski w najlepszych klubach. W roku 2016 z jeszcze większym bagażem doświadczeń chociażby przez zdobyte V-ce Mistrzostwo podczas Pojedynku Gigantów organizowanego przez Speed Club w Starych Rowiskach. Usłyszymy go tradycyjnie jako gospodarza sceny muzycznej w Piątek oraz Sobotę.

GÓRSKIOFF

DJ Górski

Już od najmłodszych lat interesował się muzyka. Na początku była to muzyka popularna, często spotykana w rozgłośniach radiowych i telewizji muzycznej. Przełom nastąpił Kiedy to w wieku 18 lat po raz pierwszy odwiedził Club z muzyka klubową. Od tamtej pory muzyka ta odgrywała ważną role w Jego życiu. Wiele się zmieniło kiedy to w 2009 roku przeprowadził się do Holandii. Zakup własnej konsoli spełnił cześć jego marzeń. Kolejnym etapem było promowanie samego siebie na terenie Holandii. Obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych Polskich Djów w całej Holandii. Jest rezydentem dwóch polskich klubów "Chez Marknesse" - największej polskej imprezy w Holandii oraz klubu Mykecht Rotterdam...
W roku 2015 wspólnie z producentem muzycznym QLpa stworzyli numer "Fuck me baby now" dzięki któremu stał się bardziej rozpoznawalny w otoczeniu. Obecnie w każdy weekend gości w klubach na terenie Holandii oraz Polski.
Dawid jest artystą który nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego lecz jest elastyczny i potrafi się podporządkować pod publikę.

sebastienoff

Sebastien Luminous

Pod tym pseudonimem ukrywa się Dawid pochodzący z Kalisza. Rezydent bardzo znanego i szanowanego klubu w Polsce - Magnes Wtórek.  DJ / Producent Muzyczny. Wielki pasjonat muzyki House/Bigroom-House/Electro-House, i takie też klimaty nam zaprezentuje podczas swojego seta w piątkową noc. Tu sprawdza się powiedzenie: "Aby być dobrym DJ-em , trzeba być dobrym człowiekiem" , Sebastien Luminous podczas swoich setów nawiązuje ogromną więź między publicznością poprzez mikrofon a przede wszystkim muzykę dzięki której zaczyna władanie imprezowiczami. Podczas oficjalnego live seta usłyszymy go na scenie VW Manii podczas piątkowej imprezy.

REIGAM

DJ Reigam

To Dawid Magiera ur. 27.11.1987. Jego rodzinnym miastem jest Ostróda, obecnie zamieszkuje Gdynię. Jego kariera zaczęła rozwijać się bardzo szybko. Od roku 2004 został rezydentem Sobotnich imprez w Ostródzkiej Kręgielni Dario Bowling. W roku 2005 miał okazje zaprezentować swoje umiejętności w Clubie Ibiza Gierzwałd podczas otwarcia wakacji i wtedy został zauważony przez szefostwo sieci dyskotek ARENA TEAM z którymi związany jest do dzisiaj. Rok 2006 przyniósł mu wiele nowych możliwości. Został rezydentem Piątkowych imprez w Klubie Mikstura w Ostródzie a od kwietnia został rezydentem Klubu Ibiza Gwiździny, gdzie grał do Maja 2007 roku. Od wakacji 2007 Dawid Przebywał poza granicami Państwa. Od 2011 był rezydentem klubu Arena Stradomno. Od 2014 roku do dziś jest rezydentem klubu Arena Wysoka. DJ-a Reigama usłyszymy w Sobotę na jego artystycznym występie Dj-skim.

DRILLAOFF

DJ Drilla

Żeński ewenement w naszym składzie DJskim i ulubienica wszystkich uczestników VWManii. Nie po raz pierwszy Drilla opanuje scenę nie tylko swoją muzyką ale też naturalną żywiołowością, którą zaraża licznie zgromadzoną przed sceną publiczność. Podczas jej występu nie ma mowy o nudzie, wszyscy świetnie się bawią. Drilla do perfekcji doprowadziła umiejętność interakcji z fanami, którym dobitnie pokazuje że muzyka to jej największa pasja. W tym roku tradycyjnie ugościmy ją dwukrotnie. DJ Drilla zagra dla Was w Piątek i w Sobotę

WSZYSTKIE NEWSY

Profesjonalne bezpÂłatne statystyki www
Copyright © 2006-2024 vwmania.org